• Çalışma Saatleri: 08.30-18:00 (Hafta İçi)

KURUMSAL

  • Mersin Şirket, Ofis İlaçlama | Şirket, Ofis İlaçlama Nasıl Yapılır
Mersin Şirket, Ofis İlaçlama

Mersin Şirket, Ofis İlaçlama | Şirket, Ofis İlaçlama Nasıl Yapılır

Ofisler ve işyerleri müşterilerimizi kabul ettiğimiz yerlerdir. İşyerlerinin temiz görünmesi ve hijyenik olması son derece önemlidir. Çünkü ofise gelenler ilk görüşte sizle çalışıp çalışmayacaklarına dair kararlarını verirler. etrafta böceklerin gezdiği bir iş yerinde kimse olmak istemez.

İşyerlerinde ve ofislerde en çok karşımıza çıkan böcekler kalorifer böcekleri, hamam böcekleri, fareler, meyve sinekleri, tatarcık, sivrisinek ve karasinekler çok görülür. Ayrıca evcil kuş ve memeli hayvanların yoğun bir şekilde bulunduğu bahçe ve apartmanlarda özellikle yaz aylarında bit, pire, uyuz ve kan emici böcekler ile keneler yaygındır.

Dolayısıyla ofis ilaçlaması yaptırmak işyeri ilaçlatmak son derece önemlidir. Ofisinizin ilaçlamasından önce fizibilte çalışması yapılmalıdır. önce işyerinde ne tür bir böcek sorunu olduğu teşhis edilir.

Eğer kemirgen sorunu varsa analiz yapılır. İşyeri sahibine sorular sorulur. ofisin büyüklüğüne göre ilaç hazırlanır. İlaçlama firması tüm soruların cevaplarını aldıktan sonra uygun ilaçları hazırlar ve gerekli dozda kullanır böylece ofis ilaçlama işlemi başarıya ulaşacaktır.

Bir çok ilaçlama firması ilaçlama servisi vermeden önce müşteriye sorular sormaz ve tüm haşerelere aynı ilacı kullanır bu tür tavırlar haşere sorununun çözülmesini engeller. Çünkü her böcek için ayrı ayrı ilaçlar vardır. Mersin'de işyeri ilaçlama hakkında fiyat almak ve daha detaylı bilgi için lütfen bize ulaşınız.