• Çalışma Saatleri: 08.30-18:00 (Hafta İçi)

KURUMSAL

  • Mersin Kurum İlaçlama | Kurum İlaçlama Nasıl Yapılır
Mersin Kurum İlaçlama

Mersin Kurum İlaçlama | Kurum İlaçlama Nasıl Yapılır

Okullar çocuklarımızı emanet ettiğimiz son derece önemli yerlerdir. Okulların ve kantinlerin belli periyodlarla ilaçlanması sağlık bakanlığının emridir.Bu noktada okul ilaçlaması ve kantin ilaçlaması yaptırmak için yıllık sözleşme yapmanız gerekir.

Devlet kurumları genel itibari ile gün içinde birçok vatandaşın idari işlerini halledebileceği büyük yapılardır. Bu yapılar çok fazla hizmetin aynı kampüs içinde çözülebileceği personel çalışma alanlarına ve toplu bekleme alanlarına sahiptir. Tüm bu yapılar mesai saatleri içinde çok fazla insan hareketliliğine ev sahipliği yapmaktadır. Tüm bu durumlar iç mekan alanların da haşere ve kemirgen ile mücadele ve dezenfeksiyon işlemi hizmetlerini ön plana çıkarmaktadır.

Okullar, hastaneler, ceza evler, yurtlar ve tüm resmi kurumların dezenfeksiyon ilaçlamasını yapmaktayız daha detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Devlet kurumlarında kantin, yemekhane ve çay ocağı gibi alanlar bulunmaktadır. Bu alanlar haşere/böcek konusunda mekan içindeki en riskli alanları oluşturmaktadır. Özellikle hamamböceği türleri ve gümüşcün böceği genellikle bu ve benzeri alanları istila etmeye meyillidirler.

Tüm bu alanlar aynı zamanda gıda bulunan ve üretimi yapılan bölgelerdir ve buralarda kullanılacak ilaçlar ve yapılacaklar uygulamalar böcek sorunlarına çözüm üretebilmek açısından çok önemlidir. Aynı zamanda gıda zehirlenmelerinin önüne doğru uygulamalar ile geçmek bu alanlarda kritik bir öneme sahiptir.

1 yıllık sözleşmelerde ek iskonto imkanından faydalanın. haşeresiz ve sağlıklı günler dileğiyle. İnsecto İlaçlama okul ilaçlama da Mersin'de çözüm ortağınız.