• Çalışma Saatleri: 08.30-18:00 (Hafta İçi)

KURUMSAL

  • Yılın Dezenfeksiyon Firması Insecto İlaçlama | Bu yıl ilki düzenlenen Mersin Sağlık Ödülleri’nde Yılın en iyi dezenfeksiyon firması Insecto İlaçlama oldu.
Yılın Dezenfeksiyon Firması Insecto İlaçlama

Yılın Dezenfeksiyon Firması Insecto İlaçlama | Bu yıl ilki düzenlenen Mersin Sağlık Ödülleri’nde Yılın en iyi dezenfeksiyon firması Insecto İlaçlama oldu.

Yıllardır kurumsal ilaçlama ve dezenfeksiyon alanında hizmet veren Insecto İlaçlama ödülü Divan Otel'de düzenlenen Mersin Sağlık Ödülleri kapsamında aldı. Insecto İlaçlama yönetim kurulu başkanı Ahmet Yılmaz’a ise katkılarından dolayı sponsorluk ödülü verildi.

Birçok sağlık çalışanın ve sağlık kurumun ödül aldığı gecede, Insecto İlaçlama Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Yılmaz’a da geceye katkılarından dolayı sponsorluk ödülü verildi. Ödülünü alan Yılmaz, Insecto İlaçlama olarak yıllardır süregelen kaliteli ve insan sağlığını ön planda tutarak verdikleri hizmetlerin aynı anlayışla devam edeceklerini, önceliklerinin her zaman insan sağlığı olduğunu belirtti.

Bu anlamlı gecede fedakar sağlık çalışanları ile birlikte yer almaktan dolayı mutluluk duyduğunu dile getiren Yılmaz. Zor zamandan geçtiğimiz bu günlerde hijyen ve dezenfeksiyonun insan sağlığı için ne kadar önemli olduğunu bu kapsamda ilaçlama alanında güncel teknoloji ve yöntemleri takip etmeye devam edeceklerini söyledi.

Fedakarca mücadele ederek kendi hayatları pahasına birçok vatandaşımızın hayatını kurtaran sağlık çalışanlarımıza Insecto İlaçlama olarak teşekkür ediyor, bu özel gecede ödüle layık görülen sağlık çalışanlarımızı tebrik ediyorum" dedi.