• Çalışma Saatleri: 08.30-18:00 (Hafta İçi)

KURUMSAL

  • HAKKIMIZDAINSECTO İLAÇLAMA

İnsecto İlaçlama & Dezenfeksiyon kapalı ve açık alanlarda yürüyen haşere (hamamböceği,kaloriferböceği,karınca vb.), kemirgen (fare) ve uçan haşere (karasinek,sivrisinek vb.) mücadelesi ve kontrol hizmetleri yapmaktadır.

En ileri haşere mücadele tekniklerini uygulayan firmamız Mersin merkezli olarak faaliyet göstermekte olup, Akdeniz bölgesinde saygın işyerlerinin haşere mücadelesini ve kontrol hizmetlerini yapmakta ve her geçen gün müşteri portföyünü genişletmektedir.

Vizyonumuz ülkedeki en iyi hizmet ve servis şirketi olma iddiasıdır. Bunu başarmak için de en iyi garantiyi vermek hedefimizdir. Takım çalışması, sistemli hizmet ve sürekli yenilenen eğitim ve profesyonel uygulamalarımız bize daha da güçlü mücadele programları yaratma fırsatı vermektedir Haşere (hamamböceği vb.) ve kemirgenlere (fare) karşı uyguladığımız yöntemlerin bilimsel verilere dayanması ve sunduğumuz hizmetlerin standartları ve raporlama sayesinde sağladığımız müşteri memnuniyeti bizi sektörümüzde bulunduğumuz konuma getirmiştir.

Sağlık Bakanlığından alınan yetki ile çalışmalarını yürüten firmamız; Dünya sağlık Örgütü (WHO) tarafından kapalı alanlar için önerilen etken maddeleri içeren, insanlar için en az zararlı olan; haşereler için ise, uzun süre etkiye sahip, kullanıldıkları alanda leke ve koku problemi oluşturmayan Halk Sağlığı ilaçları ile mücadele çalışmaları yapmaktadır.

Ahmet YILMAZ
INSECTO İLAÇLAMA | 2021

  • Firmamızın ana ilkesi; müşteri memnuniyeti, kalite, güven dir.

İLETİŞİM


Image
Image